fbpx

Psychoterapia niskopłatna

Skorzystaj z projektu PSYCHOTERAPIA NISKOPŁATNA

Potrzebujesz pomocy i masz ograniczony budżet?

SKĄD POMYSŁ?

NFZ jak wiemy, ani nie wyrabia się z terminami, ani ilością osób zatrudnionych w opiece psychoterapeutycznej. O przeciwdziałaniu, chorobom czy zaburzeniom możemy tylko marzyć.

Podpisanie umowy z NFZ to droga przez mękę. 

Nawet nie przebrnęłam przez dokumentację, zasady i regulaminy, po dwóch dniach poszukiwań zasad i jakiś reguł dałam za wygraną. Nie do przejścia dla mnie, jestem zbyt aktywna i niecierpliwa. 

Prostszym, łatwiejszym w obsłudze i szybciej dostępnym, wydało mi się rozwiązanie połączenia dwóch grup, które siebie nawzajem potrzebują.

Pierwsza grupa osoby, które poszukują i potrzebują psychoterapii, jednak nie stać ich na psychoterapię w gabinetach prywatnych, a do NFZ nie ma takiego zaufania, albo nie może tyle czekać, nie chce mieć ograniczonych ilości wizyt tym podobne ograniczenia.

Druga psychoterapeuci w szkoleniu, którzy poszukuję i potrzebują  pracować z klientami. Aby ukończyć i spełnić wymogi szkolenia i aby zdobyć swoje indywidualne własne doświadczenie. Najczęściej są w szkoleniu na drugim, albo trzecim roku, mają pozwolenie superwizora, na prowadzenie psychoterapii indywidualnej, ale nie wiedzą jak ? kiedy? skąd wziąć pacjentów? trudno im się do tego, zabrać?  

Dlatego stworzyłam program dla stażystów, w którym psychoterapeuci w szkoleniu mogą zbierać swoje doświadczenie, a pacjenci, którzy potrzebują, nie muszą płacić pełnej stawki za psychoterapię. 

NASZ ZESPÓŁ

Magdalena Wawrzyniak Psychoterapeutka

Magdalena Wawrzyniak

Psychoterapeuta Gestalt
(w trakcie certyfikacji)

W swojej praktyce skupiam się przede wszystkim na tworzeniu z Klientem atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Świadome odnajdywanie punktów wsparcia, zarówno w sobie jak i w relacji terapeutycznej jest fundamentem do zmiany, po którą najczęściej przychodzimy do gabinetu.

Łukasz Trzemielewski psychoterapeuta

Łukasz Trzmielewski

Psychoterapeuta
(w trakcie certyfikacji)

W swojej praktyce kieruje się koncepcjami systemowymi oraz podejściem narracyjnym. W konsekwencji uważam, że problemy nie leżą w jednostce, a są suma składowych systemów, w jakich ona na co dzień funkcjonuje. Razem z klientami staramy się znaleźć sposoby radzenia sobie z okolicznościami, w jakich się znajdują oraz stworzyć nową, bogatsza opowieść o ich życiu.

Marzena Tasiemka

Marzena Tasiemska

Psychoterapeuta
(w trakcie certyfikacji)

W pracy z drugim człowiekiem najważniejsza jest dla mnie empatia, uważność i chęć zrozumienia. Cenię sobie mocne, profesjonalne relacje i zaufanie. Pracuję w podejściu systemowym. Mniejszą wagę przywiązuję do przeszłości czy źródeł problemów mojego klienta, bardziej skupiam się na tym, co jest „tu i teraz”, a także na wsparciu w znalezieniu i wdrożeniu możliwych rozwiązań.

DLACZEGO WARTO?

SILNA MOTYWACJA

Wysoki poziom zaangażowania i motywacji w pomoc pacjentowi

CZAS OCZEKIWANIA

Krótki czas oczekiwania na terapię indywidualną w porównaniu do NFZ

POŁOWA STAWKI

Z racji, że jest psychoterapeuta na stażu, psychoterapia niskopłatna

W JAKIM ZAKRESIE ZNAJDZIESZ POMOC?