fbpx

Psychoterapia online UMÓW SIĘ

(psychoterapia niskopłatna)

(psychoterapia niskopłatna)

(psychoterapia niskopłatna)

Karina Szczęsna Psychoterapia online Gestalt Poznań

Karina Szczęsna

psychoterapeuta gestalt

Prowadzę prywatną praktykę, proponując indywidualną terapię rozwojową oraz konsultacje psychologiczne lub psychoterapeutyczne dla par oraz grup. Dokładam wszelkich starań, aby zrozumieć każdą osobę, która zgłasza się do mojego gabinetu z prośbą o pomoc psychoterapeutyczną.  

Alicja Grupka Psychoterapia Gestalt Poznań

Alicja Grupka

Psychoterapeuta

W swojej praktyce terapeutycznej stosuję nie tylko podejście humanistyczno-egzystencjalne,
ale również wprowadzam techniki poznawczo-behawioralne oraz elementy Analizy
Transakcyjnej. Swój warsztat i umiejętności rozwijam wielokierunkowo nieustannie poszerzając swoją
wiedzę. 

Ewelina Mechelewska Psychoterapia Online Gestalt Poznań

Ewelina Mechelewska

PSYCHOTERAPEUTA

Praktykę zawodową wiążę przede wszystkim z towarzyszeniem osobom w procesie rozwoju oraz odkrywania zasobów – silnych stron i obszarów, które mogą być przeszkodą w korzystaniu i czerpaniu z życia w pełni. Zapraszam Cię do podróży dookoła świata czyli siebie samego. 

Krzysztof Juchacz

Krzysztof Juchacz

PSYCHOTERAPEUTA

W gabinecie pracuję z przekonaniem, że moim zadaniem jest przede wszystkim z ludźmi rozmawiać. Ta wydawać by się mogło prosta czynność sprawia, że terapia nie jest tu celem samym w sobie, jest poniekąd efektem ubocznym, a proces zmiany, zdrowienia, dzieje się niejako przy okazji spotkania. Czasem nie trzeba wiele. Pracuję w nurcie humanistycznym.

Magdalena Wawrzyniak Psychoterapeutka

Magdalena Wawrzyniak

PSYCHOTERAPEUTA GESTALT (W TRAKCIE CERTYFIKACJI)

W swojej praktyce skupiam się przede wszystkim na tworzeniu z Klientem atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Świadome odnajdywanie punktów wsparcia, zarówno w sobie jak i w relacji terapeutycznej jest fundamentem do zmiany, po którą najczęściej przychodzimy do gabinetu.

Łukasz Trzemielewski psychoterapeuta

Łukasz Trzmielewski

PSYCHOTERAPEUTA (W TRAKCIE CERTYFIKACJI)

W swojej praktyce kieruje się koncepcjami systemowymi oraz podejściem narracyjnym. W konsekwencji uważam, że problemy nie leżą w jednostce, a są suma składowych systemów, w jakich ona na co dzień funkcjonuje. Razem z klientami staramy się znaleźć sposoby radzenia sobie z okolicznościami, w jakich się znajdują oraz stworzyć nową, bogatsza opowieść o ich życiu.

Marzena Tasiemka

Marzena Tasiemska

PSYCHOTERAPEUTA (W TRAKCIE CERTYFIKACJI)

W pracy z drugim człowiekiem najważniejsza jest dla mnie empatia, uważność i chęć zrozumienia. Cenię sobie mocne, profesjonalne relacje i zaufanie. Pracuję w podejściu systemowym, co oznacza całościowo, biorąc pod uwagę człowieka, jego środowisko i szerszy kontekst. Mniejszą wagę przywiązuję do przeszłości czy źródeł problemów mojego klienta, bardziej skupiam się na tym, co jest „tu i teraz”, a także na wsparciu w znalezieniu i wdrożeniu możliwych rozwiązań.

Wiedzę na temat funkcjonowania człowieka oraz dyplom psychologa uzyskałam na Uniwersytecie SWPS. Dalszą naukę z zakresu psychoterapii odbywam w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, a także uczestnicząc w  dodatkowych konferencjach i szkoleniach. Swoje praktyczne doświadczenie w pracy z pacjentami w kryzysie oraz osobami chorującymi psychicznie zdobywałam podczas stażu w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz studenckim stażu na Oddziale Psychiatrycznym w szpitalu Centrum Medyczne HCP w Poznaniu. Ukończyłam także MBSR – kurs redukcji stresu oparty na mindfulness, a także wiele szkoleń w zakresie kompetencji miękkich. Prowadzę szkolenia w obszarze rozwoju liderów i Psychologii w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Każdy człowiek na pewnym etapie życia napotyka problemy, przechodzi kryzys, czy zderza się z chorobą. Warto wtedy sięgnąć po profesjonalną pomoc – to odwaga, nie wstyd.