Uczę psychoterapeutów jak zacząć pracę w zawodzie i pomagać mądrze

Udzielajmy tak dużo wsparcia, ile to jest konieczne i tak mało ile się tylko da.

Laura Perls

Karina Szczęsna

Nazywam się Karina Szczęsna

Karina Szczęsna o mnie

Na co dzień pracuję w Ośrodku Psychoterapii Livart.

Od 2006 roku zajmuje się psychoterapią i jej tematyką.

 

Od 2013 (po zdobyciu certyfikatu psychoterapeuty Gestalt) prowadzę psychoterapię indywidualną, par oraz grup. Uczę osoby, jak poradzić sobie z codziennością, beznadzieją, cierpieniem i lękami. Jak wyjść z kryzysu. Żyć w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami.

Karina Szczęsna o mnie

Od 2015 prowadzę bloga o psychoterapii z większymi bądź mniejszymi przerwami. Ale z pewnością jest to miejsce, gdzie znajdziesz wiele narzędzi, książek, filmów psychologicznych i inspiracji, do dalszego rozwoju i pracy psychoterapeuty.

Od 2019 organizatorka pierwszego programu stażowego dla psychoterapeutów “Staż Empatycznego Wsparcia”.

Od 2020 mogę nazywać się autorką dwóch e-booków “Przewodnik po opiece psychiatrycznej w Polsce”  i “Szkoły Psychoterapii”.

Współtworzyłam kurs z wydawnictwami Psychologii w praktyce.

Prywatnie – Dumna mama mądrej, pięknej i młodej feministki oraz prawie dorosłego, mądrego syna, który lada moment zostanie kierowcą.

W związku, w którym z roku na rok, od 25 lat wspólnie z Wojtkiem mężem moim, pracujemy nad tym, aby był to związek bezpieczny, satysfakcjonujący i szczęśliwy. I coraz częściej tego wspólnie doświadczamy. 

Właścicielka psa rasy schroniskowej, który jest “najpiękniejszym” i “najmądrzejszym” psem na świecie, od którego uczę się wdzięczności, radości i odpoczynku po każdym spacerze ! Dzięki Neo 10.000 kroków dziennie przestało być niemożliwym do zrealizowania wyzwaniem.

Jestem feministką. Mam świra na punkcie dekoracji i dobrych wnętrz oraz ich wpływu na naszą psychikę. Kocham książki, mam słabość do mody i butów (sic!), wkręcam się w ekologię, wprowadzam małe zmiany, ale uparcie. 

Możesz mnie podglądać w następujących mediach społecznościowych

Zapraszam do prywatnego kontaktu na gabinet@karinaszczesna.pl